فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


دکتر علی اصغر شالبافیان کارشناس ارشد حوزه گردشگری

 عباس برزگر کارآفرین برتر ملی در حوزه گردشگری

 شهاب طلایی پژوهشگر

این حوزه با حضور در برنامه پایش به بررسی صنعت و کسب و کارهای حوزه گردشگری از ابعاد گوناگون می پردازند.


چگونه می توانیم کشور ایران را به جهان برای جذب توریست معرفی کنیم ؟

استفاده از شبکه آپارات. از هر قسمت از آثار تاریخی ایران فیلم کوتاه بگیریم و در اینترنت بگذاریم .

welcome to iran without visa

سفر به ایران بدون ویزا - بهمن 1394

شهروندان ۱۸۰ کشور از این پس می توانند بدون دریافت ویزا به ایران سفر کنند. بنا به اعلام وزارت کشور ایران شهروندان این کشورها از این پس می توانند بدون درخواست ویزا و تنها با مهر ورود در فرودگاههای ایران برای ۳۰ روز در این کشور اقامت کنند.

کشورهایی نظیر انگلیس، آمریکا، پاکستان، اردن، سومالی، بنگلادش و عراق شامل این حذف ویزا نمی شوند. شهروندان این کشورها طبق روال عادی باید برای دریافت ویزا به سفارت ایران در کشورهای فوق مراجعه کنند.

به گفتۀ حسین جابری انصاری، سخنگوی وزارت خارجه، هدف از این تصمیم آسان کردن حضور گردشگران خارجی در کشور و رونق صنعت توریسم ایران در جهت منافع ملی است. هنوز زمان دقیق اجرای این سیاست اعلام نشده اما به گفتۀ سخنگوی وزارت خارجه این نهاد سیاسی ایران به زودی طی بیانیه ای جزییات لغو ویزا برای گردشگران خارجی را اعلام می کند.

در حال حاضر تنها اتباع کشورهایی نظیر آذربایجان، لبنان، ترکیه و سوریه می توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز بدون ویزا به ایران سفر کنند.

اما با توجه به ویروس های جدید مثل زیکا باید هر کسی که به ایران سفر می کند آزمایش های پزشکی نیز مد نظر باشد .تاریخ : یکشنبه 27 دی‌ماه سال 1394 | 10:50 ق.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (1)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.