فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


 

سیستم مدیریت پرینت سیستمی است که  پرینت دانشجویان را کنترل و مدیریت می کند . دانشجویان پرینت های خود شامل تحقیقات و پایان نامه ها را  به پرینتر می فرستند و  در صورتی که دانشجو در حساب خود موجودی یا اعتبار برای گرفتن پرینت  داشته باشد ، پرینتر  به ازای هر برگ پرینت مبلغی را از حساب دانشجو کسر و آنگاه به صورت اتوماتیک پرینت می گیرد . دانشجو برای گرفتن پرینت بایستی پس از واریز مبلغ ، رسید مربوطه را به اپراتور تحویل دهد .

 

همانطور که در شکل بالا ملاحضه می کنید ، با سیستم مکانیزه ، مشتری پشت میز نشسته و پرینت می گیرد و سیستم به ازای هر برگ از او مقداری پول کم می کند .

همچنین مشتری درب پرینتر را بازو بسته نمی کند چون تداوم این کار باعث خرابی و مستهلک شدن پرینتر می گردد .

این سیستم در ادارات و یا مراکز علمی و دانشگاهی که مایلند خدمات پرینت خود را به صورت اتوماسیون انجام دهند و یا می خواهند پول و یا وجهی در زمان گرفتن پرینت بین اپراتور و دانشجو ردو بدل نگردد ، اهمیت پیدا می کند . در سایت های مرکزی و در دانشگاه ها به لحاظ پرینت های زیاد و بیش از حد معمول ، گرفتن و پرداختن پول کار کمی دشوار بوده و موجب اتلاف وقت و سردرگمی بین افراد مراجعه کننده می گردد . لذا به کمک نرم افزار و سیستمی کردن این  پروسه ، ضمن استفاده مفید از فناوری شاهد ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مشتریان سیستم خواهیم بود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیاده سازی این سیستم می توانید از طریق فرم مربوطه در بخش ارتباط با ما در وب سایت ، با ما ارتباط برقرار نمایید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .


روش کار به صورت شبکه کابلی Lan :

ابتدا بایستی برنامه را نصب کنید .

به آدرس http://localhost:9191/admin  مراجعه می کنیم . رمز ادمین را تعیین کرده و تایید می کنیم .

ماجول های مدیریت پرینت و اینترنت را انتخاب می کنیم .

قیمت هر برگ پرینت را تعیین می کنیم .

میزان اعتبار اولیه برای کاربران را تعیین می کنیم . می توانیم میزان اعتبار را 0 در نظر بگیریم .

محل قرارگیری کاربران که اطلاعات آنها در اکتیو دایرکتوری ذخیره می شود یا ناول تعیین کنید .

مراحل نصب را تا انتها ادامه دهید .تاریخ : یکشنبه 14 آبان‌ماه سال 1396 | 03:51 ب.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.