فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


در خرداد ماه 1396 برای اینکه پلاتر را بر روی کیس با ویندوز اکس پی نصب کنم ، نیاز به درایور آن داشتم . با توجه به اینکه پلاتر برای سال 2010 بود تقریبا اطمینان داشتم که درایوری که بر روی سی دی داشتم  درست باشد و مناسب ویندوز اکس پی باشد . چون الان که دارم این پست را می نویسم ، ویندوز های سون ، ایت ، تن به بازار آمده اند .   

کابل یو اس بی پلاتر را به کیس وصل کردم و با سرویس خودکار شناسایی ویندوز و انتخاب مسیر درایور که همان سی دری رام بود ، ویندوز به صورت اتوماتیک اقدام به نصب درایور پلاتر کرد . خوشبختانه بعد از نصب از قسمت داکیومنت ویندوز یک عکس را برای آزمایش پلات گرفتم که اوکی بود . بر روی پلاتر کلید قرمز رنگی وجود دارد که برای خاتمه یا کنسل کردن عملیات پلات استفاده می شود . بعد از اینکه از نحوه عملکرد پلاتر اطمینان پیدا کردم ، کلید قرمز رنگ را زدم تا عملیات چاپ خاتمه پیدا کند و جوهر اضافی مصرف نشود . پلاتر بعد از اتمام چاپ کاغذ را برش می دهد و از این نظر در برابر پرینتر ها ، تکنولوژی بالاتری دارد .  

اصولاً پلاتر چاپ اطلاعات بر روی کاغذ بزرگتر برگه معمولی می باشد . برای مثال برای چاپ نقشه های ساختمانی در قسمت معاونت عمرانی از پلاتر استفاده می شود .

مدل پلاتر :

HP 500PS

راهنمایی :

چنانچه سوال دیگری در این زمینه دارید و یا مطالب این پست برای شما ناکافی می باشد می توانید در سایت پی دی اف سبز بخش ارتباط با ما ، سوال خود را درمیان گذارید .تاریخ : شنبه 27 خرداد‌ماه سال 1396 | 12:22 ب.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.