فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


کیس را وقتی روشن می کنیم پیغام NTLD  می دهد ؟

 کیس را وقتی روشن می کردم وارد ویندوز نمی شد و پیغام می داد .

 اولش احتمال دادم که هارد دیسک بد سکتور داره یا ویروسی شده یا اینکه فایل های سیستم عامل پاک شده است . برای همین بایستی حتماً ویندوز نصب می کردم تا از سالم بودن هار دیسک اطمینان پیدا می کردم . همچنین باید فایل های روی دسک تاپ ویندوز را بر می داشتم تا با نصب ویندوز از بین نروند .

برای همین به یک سیستم عامل لایو مثل اوبونتو نیاز داشتم . سی دی اوبونتو را در کامپیوتر گذاشتم و از توی setup  اولویت بوت را بر روی سی دی رام قرار دادم تا وقتی کیس را ریست می کنم از طریق سی دی اوبونتو بوت شود .

کیس با اوبونتو بوت شد و از طریق  ,my place  به درایو c  مراجعه کردم و فایل های روی دسک تاپ را برداشتم و در درایو بعدی کپی کردم .

حالا این بار می تونستم با خیال راحت  ویندوز را نصب کنم . چون مشخصات سیستم پایین بود ویندوز اکس پی را ترجیح دادم و سون نصب نکردم . ویندوز که نصب شد درایورهای مادربورد را نصب کردم . اما موفق نشدم درایور کارت گرافیک را نصب کنم . انگاری سی دی کارت گرافیک خود کیس را نداشته باشم . بالاخره با سی دی شرکت  zotac  که برای کارت های گرافیک جی فورس بود تونستم کارت گرافیک را نصب کنم و از این درایور یک کپی تهیه کردم و در درایو d  ذخیره کردم که بعدا بتونم ازش استفاده کنم .

آفیس 2010 و وین زیپ و آکروبات ریدر را نصب کردم و برای اطمینان بیشت از ویندوز با برنامه ghost  ایمیج گرفتم در درایو d .  اگر باز هم ویندوز خراب بشه یا  درست کار نکنه با برگرداندن ایمیج می تونم کار را در زمان کوتاه تری انجام بدم و  اتلاف وقت نداشته باشم . برنامه اتوکد 2007 را نیز در درایو d  داشتم و به لحاظ اینکه این برنامه  با این نسخه یعنی 2007 امروز خیلی کم هست  بر روی شبکه هم کپی کردم  تا هر وقت نیاز شد بتونم استفاده کنم . همانطور که گفتم چون مشخصات این کیس پایین بود نمی تونستم بر روی آن اتوکد 2014 نصب کنم و انتخاب اتوکد 2007 انتخاب به جایی بود .
تاریخ : چهارشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1396 | 02:49 ب.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.