فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


ایمیل های مخرب ایمیل هایی هستند که با هدف سرقت اطلاعات کاربر ارسال می شوند . خوشبختانه سرویس جی میل گوگل هر وقت ایمیل های مخرب و یا نا امن بدست ما برسد ، با یک تذکر و اخطار ما را متوجه این ایمیل ها می کند . بسیاری از این ایمیل ها صحبت از یک پروپوزال یا قرارداد همکاری و یا شرکت در قرعه کشی و بخت آزمایی می دهند که باید بسیار به این ایمیل ها توجه کرد که بر روی لینکی که در انتهای آن قرار دارد کلیک نکنیم و حتی با این ایمیل پاسخ ندهیم . در این مقاله تصویر یک نمونه از این ایمیل های خطرناک را برای شما نمایش می دهیم .

متن اخطاری که گوگل می دهد این عبارت می باشد :

Be careful with this message. Similar messages have been used to steal people's personal information.

Unless you trust the sender, don't click on links or reply with personal informationتوصیه های امنیتی در مورد خریدهای اینترنتی با  کارت های بانکی:

برای اینکه کلاه برداری های اینترنتی را کاهش دهید یا از سرقت پول حساب های بانکی حتی المقدور  جلوگیری کنید  این نکات را رعایت کنید :

نکته اول :  دو حساب در شعبه ای که کارت بانک دارید باز کنید . به عنوان مثال یکی حساب قرض الحسنه و دیگری حساب کوتاه مدت و کارت خود را به فقط و فقط  به یکی از این دو حساب وصل کنید . با این حال به حسابی که کارت شما به آن وصل می باشد ، حساب اصلی و به حساب دوم که به کارت بانکی وصل نیست  حساب فرعی می گوییم .

نکته دوم : آنگاه یک نرم افزار همراه بانک بر روی گوشی خود نصب کنید و بخش اعظم پول خود را در حساب فرعی نگهداری کنید . در زمان خرید اینترنتی یا پرداخت الکترونیکی ، توسط همراه بانک از حساب فرعی خود به حساب اصلی برابر قیمت پرداختی و یا کمی بیشتر ، پول به حساب خود حواله کنید . آنگاه پرداخت اینترنتی خود را انجام دهید .

نکته سوم : علاوه بر رعایت این نکات به سایت های حقیقی و سایت هایی که فیشینگ نباشند نیز دقت کافی داشته باشید .

تاریخ : دوشنبه 9 آذر‌ماه سال 1394 | 09:07 ق.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.